, , , ,

Furce Dhembesh Per Djem 3-6 Vjec

(2 customer reviews)
Chicco

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

532 Lekë

Furce Dhembesh Per Djem 3-6 Vjec

Furçë dhëmbësh për fëmijë Chicco për pastrim të sigurt dhe efektiv të dhëmbëve,dhe te Dhembeve te  qumështit.
Rekomanduar nga Shoqata Italiane e Stomatologjisë
Fijet butë konike me mikrofona të zgjatur sigurojnë një efekt të butë në smaltin dhe mishrat e ndjeshëm
Koka e furçës ka një fije të veçantë për pastrimin e gjuhës, gjë që e bën të lehtë arritjen në cepat më të vështira të gojës së vogël të fëmijës
Dorezë ergonomike dhe jo e rrëshqitshme për pastrim më të mirë
Gota thithëse ndihmon fëmijën të zgjedhë se ku ta ruajë furçën e tij.
Kapaku mbrojtës i përfshirë
Rekomandohet për fëmijë nga 3 deri në 6 vjeç

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Edlira (verified owner)

  Good service

  Edlira

 2. Ermira (verified owner)

  The product is firmly packed

  Ermira

SHOPPING CART

close