Biçiklete Max 27.5″ ALPHINE, frena me disk Blu/e verdhe 50827

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

46,886 Lekë

Biçiklete Max 27.5″ ALPHINE, frena me disk Blu/e verdhe 50827

PERSHKRIMI:

Biçikleta 27.5″ ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë. Ndenjësja dhe struktura e saj alumini ofron komoditet maksimal si ne rruge të drejte dhe malore. Biçikleta ka nje sistem suspensioni për te ulur tronditjet gjatë rrugetimit ne rrugë me terren të veshtirë. Me frena ne forme disku, per me shume siguri dhe afresi frenuese me te larte. Ajo ofron një rehati maksimale, udhëtim të besueshëm në të gjitha llojet e terrenit.

  • Rrota : 27.5″
  • Struktura : Alumini
  • Numri i marsheve : me 21 shpejtësi
  • Pesha : 19.5 kg
SKU: 11657581 Category: Tags: , , , , , , , ,

SHOPPING CART

close