Biçikletë, 16″, për vajza, lejla 51973

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,800 Lekë

Biçikletë, 16″, për vajza, lejla 51973

PERSHKRIMI:

Kjo biciklete siguron nje udhetim te qete ne terrene te ndryshme. Kjo biciklete me nje trup celiku dhe me rrota ndihmese me nbrojtese zinxhiri per eleminimin e zhurmave eshte ideale per femijet tuaj.

  • Rrota : 16”
  • Materiali : Celik
  • Numri i marsheve : me një shpejtësi
  • Pesha : 11 kg
Biciklete 7 Biciklete 8 Biciklete 9

SHOPPING CART

close