Biçikletë, 20″, për djem, blu 51967

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

13,860 Lekë

Biçikletë, 20″, për djem, blu 51967

PERSHKRIMI:

Kjo biciklete eshte nje zgjidhje e mrekullueshme per te mesuar femijen tuaj sesi te ngasin bicikleten. Kjo biciklete eshte ideale per levizjen neper lagje dhe eshte e pajisur me rrota ndimese dhe me nje mbrojtese zhinxhiri per eleminimin e zhurmave.

  • Përmasat : 20″
SKU: 34299348 Category: Tags: , , , , , , , ,

SHOPPING CART

close