Xhel Intim Komfort Dhe Qetesues Me Acid Laktik Dhe Probiotik

Krahasoni

2,380 Lekë

Xhel Intim Komfort Dhe Qetesues Me Acid Laktik Dhe Probiotik G-C

PËRSHKRIMI

Xheli i veçantë i certifikuar për higjenë intime Comfort me acid laktik, probiotik dhe ekstrakt të çajit rekomandohet për përdorim të përditshëm në mëngjes dhe mbrëmje.

Ofron kujdes dhe rehati të duhur për zonën intime redukton ndjenjën e shqetësimit në zonën intime dhe lufton ndjesi të tilla të pakëndshme si djegie, kruajtje, skuqje.

Acidi laktik ruan nivelin e Pehashit natyral në zonën intime.

Ekstrakti i çajit qetëson dhe zbut butësisht zonën e irrituar, siguron hidratimin e nevojshëm për lëkurën.

Xheli përmban biostimulantë, hidratues dhe substanca që kursejnë lagështinë: enzima, vitamina dhe proteina bimore, aminoacide dhe vajra esenciale, të gjitha ekstarktet në përbërje të xhelit kanë fuqi të mirë depërtuese dhe kanë një efekt të dobishëm në lëkurë.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 370ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të xhelit në zonat intime të trupit, masazhojeni përreth 10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Coco-Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Vegetable Glycerin (Vegetable), Inulin, Alpha Glucan Leaf Oligosaccharide, Organic Olea Europaea Extract (Olive Organic Olive Leaf Extract), Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract (Tea Tree Leaf Extract), Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Sorbic Acid, Lactic Acid, Perfume

SKU: 46599673 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close