WC, Selinion, me montim ne mur, porcelan, e bardhe, 55xH37 cm 220242

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

19,890 Lekë

WC, Selinion, me montim ne mur, porcelan, e bardhe, 55xH37 cm 220242

PERSHKRIMI:

Stili modern i WC- së SELINION i inkasuar në mur ndërthuret mjaft mirë me elegancën dhe qëndrueshmërinë e saj. Dizenjuar në linja të harkuara, kjo bide ofron raportin ideal përmasë- formë që përmbush nevojat tuaja. Aksesorët e fiksimit përfshihen në paketim për të thjeshtëzuar montimin.

 • Mënyra e montimit : me montim ne mur
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhe
 • Përmasa e akseve : 18 cm
 • Dalja : dalje anesore
 • Përfshihet kapaku : Jo
 • Përmasa e akseve te kapakut : 14 cm
 • Përfshihet kaseta : Jo
 • Gjatësia : 55 cm
 • Lartësia : 37 cm

WC 3 WC 1 WC 2

SHOPPING CART

close