Vida per montim ne mur per WC dhe Bide 223614

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,490 Lekë

Vida per montim ne mur per WC dhe Bide 223614

PERSHKRIMI:

Aksesori me i nevojshem per montimin e WC dhe Bideve te varur. Kapesja rrubmullake plastike futet te vrimat kapes te aksesorit sanitar duke e ruajtur nga thyerja gjate shtrengimit. Fisheku metalik kapet me ane te filetimit te seti inkaso. Montimi i WC ose Bidese realizohet nepermjet shtrengimit me ane te celsit egzagonal duke ofruar siguri maksimale.

  • Materiali : Plastik dhe metal
Vida per montim ne mur per WC dhe Bide 223614

SHOPPING CART

close