Vida fiksimi kasete 25173

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

225 Lekë

Vida fiksimi kasete 25173

PERSHKRIMI:

Seti DOST- vida, dado dhe gomina janë aksesorë të domosdoshëm për fiksimin e kasetës së WC- së. Paketimi përmban dy vida, dy dado, katër gomina dhe pesë rondele. Ky set aksesorësh DOST siguron fleksibilitet dhe lehtësi montimi për kasetën e WC-së.

 • Lloji artikullit : Aksesorë fiksues
 • Marka : Dost
 • Materiali : Inoks & gomë
 • Sasia e paketimit : 13 copë
 • Tipi : Për kasetë WC-je
 • Numri i Modelit : 04.02.00.00

SHOPPING CART

close