Ventilator mural, Breixo, 26 “, 180 W, 11000 m³/h, 3 nivele shpejtësie, elikë metalike 803439

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,990 Lekë

Ventilator mural, Breixo, 26 “, 180 W, 11000 m³/h, 3 nivele shpejtësie, elikë metalike 803439

PERSHKRIMI:

Për ju që kërkoni freskinë pranë natyrales përdorni këtë kategori ventilatorësh. Kjo kategori ventilatorësh përdoren për ambjente industriale dhe profesionale si lokale, bare, restorante etj. Ky ventilator mural ka nje fuqi prej 180 W dhe 3 shpejtësi. Diametri i elikës është Ø66 cm dhe vellimi i ajërit është 11000 m³/h.

 • Fuqia : 180 W
 • Diametri : Ø66 cm
 • Numri i funksioneve : 3 shpejtësi
 • Materiali i helikës : Metal
 • Vëllimi i ajrit : 11000 m³/h
 • Lartësia : 66 cm
 • Tensioni : 220-240 V
Ventilator mural 2

SHOPPING CART

close