fbpx
,

Fshesë dore me avull Black&Decker, 1000 W, 100 ml, 3 m, 15 sec, 2 mikro fibër 800659

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

14,500 Lekë

Fshesë dore me avull Black&Decker, 1000 W, 100 ml, 3 m, 15 sec, 2 mikro fibër 800659

PERSHKRIMI:

Fshesa me vakum Black&Decker është një pajisje gjerësisht e përdorur. Me format specifik bën të mundur pastrimin (pavarësisht nga pozicioni dhe materiali). Është e përshtatur për ambiente ku është i vështirë pentrimi.

 • Fuqia : 1000 W
 • Kapaciteti depozitës/qeses : 100 ml
 • Tensioni : 220-240 V
 • Koha e ngrohjes : 15 sec
 • Niveli i zhurmës : N/A
 • Gjatësia e kabllit : 3 m
 • Aksesorët e përfshirë : 2 micro fiber
SKU: 98762189 Categories: , Tags: , , ,

SHOPPING CART

close