fbpx
,

Fshesë me vakum, Elektra, 2000 W, 2 lt, HEPA filter 801839

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,990 Lekë

Fshesë me vakum, Elektra, 2000 W, 2 lt, HEPA filter 801839

PERSHKRIMI:

Fshesa me Vakum Elektra është një paisje gjerësisht e perdorur, me format specifike bën të mundur pastrimin (pavarësisht nga pozicioni dhe materiali). Eshtë e përshtatur për ambiente ku është i vështirë pentrimi.

  • Fuqia : 2000 W
  • Kapaciteti depozitës/qeses : 2 Lt
  • Tensioni : 220-240 V
  • Niveli i zhurmës : N/A
SKU: 38467221 Categories: , Tags: , , ,

SHOPPING CART

close