fbpx

Vaj aromantik, set 10 cop, 10 ml 800800

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

550 Lekë

Vaj aromantik, set 10 cop, 10 ml 800800

PERSHKRIMI:

Aromatik i përshtatshëm për cdo ambjent, dhomë, dollpe dhe në cdo ambjent që ju doni të keni qe aromë të këndshme dhe të freskët.

  • Tipi : Vaj aromantik
SKU: 14333538 Category: Tag:

SHOPPING CART

close