Tapë lavamani e stampuar 28825

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

349 Lekë

Tapë lavamani e stampuar 28825

PERSHKRIMI:

Tapa e lavamanit FERIDRAS ofron zgjidhjen ideale për bllokimin e rrjedhjes së ujit në lavamanin tuaj. Tapa e lavamanit ka një diametër 5.5 cm dhe materiali përbërës është i kromuar. Tapa e lavamanit FERIDRAS siguron fleksibilitet dhe lehtësi montimi.

  • Lloji artikullit : Tape lavamani
  • Marka : Feridras
  • Numri i Modelit : 474005
  • Materiali : E kromuar

SHOPPING CART

close