fbpx

Strydhëse frutash, Kooper, 40 W, 200 ml, 230 V / 50 Hz 803087

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,490 Lekë

Strydhëse frutash, Kooper, 40 W, 200 ml, 230 V / 50 Hz 803087

PERSHKRIMI:

Shtrydhësja e frutave Kooper është një produkt i nevojshëm për çdo familje. Mjaft praktike dhe e përshtatshme për të gjitha tipet e frutave. Një gotë lëng i freskët është një kurë e veçantë për shëndetin tuaj. Kjo shtrydhëse ka nje fuqi prej 40 W dhe kapacitet 200 ml.

  • Tipi : Strydhëse frutash
  • Fuqia : 40 W
  • Tensioni : 230 V
  • Kapaciteti : 200 ml

SHOPPING CART

close