Stilues 3D, Zbutes Dhe Forcues I Rrenjeve Te Flokut

2,464 Lekë

Stilues 3D, Zbutes Dhe Forcues I Rrenjeve Te Flokut G-C

PËRSHKRIMI

Lehtëson dukshëm krehjen e flokëve, duke i zbutur ato.

Ekstrakti organik i lajthisë hidraton lëkurën e kokës dhe zbut flokët, ekstrakti i Hibiscus rikthen flokët dhe nxit rritjen e tyre.

Vaji organik i Jojobës riparon në mënyrë efektive flokët e dëmtuar, ushqen, forcon dhe mbron nga faktorët e dëmshëm, siç janë tharja e flokëve dhe rrezet e diellit.

Kompleksi i Ceramideve forcon strukturën e flokëve, rrit ushqimin e gjëndrave të flokëve, përmirëson tonin e flokëve dhe kokës.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Spërkateni stiluesin mbi flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë dhe filloni ti krehni flokët. Nuk kërkon shpëlarje. Vetëm për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Organic Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Organic Hibiscus extract, Olive oil glycereth-8 esters (from olive oil), Organic Simmondsia Chinensis Oil, Phospholipids (and) Sphingolipids (complex Ceramides), Glycerin, Cetrimonium Chloride, Hydrogenated Castor Oil (from castor oil). Perfume, Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol

SKU: 79162352 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close