fbpx
, ,

SILVER DETOX -Maskë fytyre detoksifikuese për lëkurë të përzier dhe me vaj 8 g

(2 customer reviews)
Bielenda

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

129 Lekë

SILVER DETOX -Maskë fytyre detoksifikuese për lëkurë të përzier dhe me vaj 8 g

Kombinimi i argjendit të çmuar në formën e nano grimcave me karbon pastron thellësisht lëkurën nga çdo papastërti të tilla si sebum ose toksina.

Përveç kësaj, ajo forcon lëkurën, detoksifikon dhe zvogëlon acarimin, të gjitha në sajë të përmbajtjes së elementëve të tillë si p.sh. argjend nano, karbon, zink.

Maska parandalon pikat e zeza dhe puçrrat, në mënyrë efektive mat lëkurën me shkëlqim dhe zvogëlon papërsosmëritë.

E lë të freskët, të butë dhe të fortë.

Përdorimit:
Vendoseni në fytyrë, qafë dhe dekolte të pastruar, duke shmangur zonën e syve. Pas 10 minutash, lajeni me ujë të vakët

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Josephine (verified owner)

  Super

  Josephine

 2. Albertine (verified owner)

  Very fast delivery

  Albertine

SHOPPING CART

close