fbpx

Sobe me Korent KS 140 50

(1 customer review)

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

68,000 Lekë

Sobe me Korent KS 140 50

Katër pllaka ngrohëse me madhësi të ndryshme – 7 pozicione (diametri o110 mm, diametri o220 mm, diametri o145 mm, diametri o180 mm)
Dy vatra ekspres
Furrë me shumë funksione – gjashtë mënyra, ndriçimi i furrës, ngrohës i poshtëm, ngrohës i sipërm, ngrohës infra të kuqe
Dera e furrës me xham të dyfishtë
Grilë vertikale – grilë horizontale dhe raft tave
Grilë horizontale – veçanërisht e përshtatshme për pjekje në zgarë
Tavë e thellë – e përshtatshme për pjekjen e bukës dhe copave më të mëdha të mishit
Mundësia e vendosjes së tavës në tre nivele në furrë
Sirtar për tava
Mbulesa e sobës
Lartësia e këmbëve të sobës të rregullueshme

Fuqia -8025W
Dimensionet -500 x 600 x 850mm
Dimensionet e furres -400 x 470 x 320mm
Vellimi i furres -60l
Pesha neto/bruto -44/53kg
Klasi i energjise -C

SKU: 37534738 Category: Tags: , , ,

Based on 1 review

5.0 overall
1
0
0
0
0

Add a review

  1. Samuel (verified owner)

    The product is firmly packed

    Samuel

SHOPPING CART

close