Sobe me Dru Regular 46

(2 customer reviews)
Alfa-Plam

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

36,000 Lekë

Sobe me Dru Regular 46

Pllaka gatimi çeliku, ekziston mundësia e heqjes së pllakave dhe pastrimi i plotë
Kutia e zjarrit e veshur me pllaka zjarri, të cilat grumbullojnë nxehtësi dhe rrisin temperaturën e djegies
Rregullatorët për furnizimin e ajrit primar dhe sekondar me derën e tavolinës dhe derën e kutisë së zjarrit
Furnizimi sekondar i ajrit siguron djegie më të pastër, dmth. djegie të produkteve të mëparshme të djegies jo të plotë
Sirtari i karburantit ndodhet në pjesën e poshtme të sobës – lëvizet lehtë
Lidhje e dyfishtë me oxhakun: anash dhe sipër.

Fuqia -5kW
Dimensionet -915 x 565 x 850mm
Dimensionet e furres -460 x 485 x 185mm
Diametri i vazhduesit te qyngut -120mm
Vellimi i ngrohjes -83 meter kub
Siperfaqja e ngrohjes -32 meter katror
Pesha neto/bruto -127/146 kg
Shkalla e efikasitetit -74%
Klasi i energjise -A

SKU: 41218956 Category: Tags: , ,

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Ekin (verified owner)

  The product is firmly packed

  Ekin

 2. Laurete (verified owner)

  Good service

  Laurete

SHOPPING CART

close