Sobe me Dru Paollo F

(2 customer reviews)
Alfa-Plam

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

175,000 Lekë

Clear

Sobe me Dru Paollo F

Stufa e bërë nga llamarina e trashë e mbrojtur me bojë rezistente ndaj temperaturës së lartë dhe bojleri i bërë nga llamarina speciale çeliku.
Lidhja e oxhakut – lart.
Doreza e sigurisë së derës së kutisë së zjarrit.
Rregullimi i fuqisë së funksionimit të furrës nga një rregullator i veçantë rregullon automatikisht temperaturën e ujit në kazan.
Rregullimi i furnizimit të ajrit sekondar nga një rregullator i veçantë siguron një djegie më efikase.
Xhami i madh në derën e kutisë së zjarrit dhe flaka e dukshme sjellin ngrohtësi shtesë në shtëpinë tuaj.
Dera e furrës me xham dhe termometër te integruar.

Fuqia -19kW
Dimensionet -580 x 570 x 1050mm
Diametri i vazhduesit te qyngut -150mm
Fuqia e ngrohjes me rrezatim -4kW
Fuqia e ngrohjes që i është dhënë ujit -15kW
Sasia e ujit në kazan -28l
Vellimi i ngrohjes -190-317 meter kub
Siperfaqja e ngrohjes -73-122 meter katror
Pesha neto/bruto -194/209 kg
Shkalla e efikasitetit -72%
Klasi i energjise -A+

SKU: 64595687 Category: Tags: ,
Marka

Alfa-Plam

Ngjyra

Bezhe, E Kuqe

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Edona (verified owner)

  Good quality

  Edona

 2. Rita (verified owner)

  The product is firmly packed

  Rita

SHOPPING CART

close