Sobe me Dru Alfa 70 Favorit

(2 customer reviews)
Alfa-Plam

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

59,000 Lekë

Clear

Sobe me Dru Alfa 70 Favorit

Pllaka gatimi prej çeliku, ekziston mundësia e heqjes së pllakave plotësisht dhe pastrimit të plotë
Mundësia e gatimit në të gjithë sipërfaqen e pllakës
Piqni në mënyrë të barabartë në furrë
Çelës special për të hapur derën e kutisë së zjarrit në rast se doreza nxehet
Kutia e zjarrit e veshur me pllaka zjarri të zëvendësueshme, të cilat grumbullojnë nxehtësi dhe rrisin temperaturën e djegies
Rregullatori primar i furnizimit me ajër në derën e tavolinës
Rregullatori sekondar i furnizimit me ajër në brendësi të derës së kutisë së zjarrit
Furnizimi sekondar i ajrit siguron djegie më të pastër, dmth. djegie të produkteve të mëparshme të djegies jo të plotë
Dy pozicione të dyerve të furrës:
1. Dera e parë e furrës e hapur – emetim më i lartë i nxehtësisë për të ngrohur dhomën
2. Dera e furrës është e mbyllur – më pak emetim nxehtësie për të ngrohur furrën
Sirtari i karburantit ndodhet në pjesën e poshtme të sobës
Dy pozicione rrjetë në sobë për funksionimin e sobës në verë dhe dimër
Lidhje e shumëfishtë me oxhakun: anash, sipërme dhe të pasme.
Hapje për pastrimin e brendshëm të sobës

Fuqia -7kW
Dimensionet -700 x 600 x 850mm
Dimensionet e furres -330 x 440 x 260mm
Diametri i vazhduesit te qyngut -120mm
Vellimi i ngrohjes -117 meter kub
Siperfaqja e ngrohjes -45 meter katror
Pesha neto/bruto -110/127 kg
Shkalla e efikasitetit -74%
Klasi i energjise -A

SKU: 77988251 Category: Tags: ,
Marka

Alfa-Plam

Ngjyra

E Bardhe, Kafe

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Aleksandrie (verified owner)

  Good service

  Aleksandrie

 2. Alayah (verified owner)

  Good service

  Alayah

SHOPPING CART

close