Skrab Zbutes Dhe Çlodhes Per Trupin Me Ekstrakt Ulliri

2,884 Lekë

Skrab Zbutes Dhe Çlodhes Per Trupin Me Ekstrakt Ulliri G-C

PËRSHKRIMI

Skrab Organik trupi me ekstrakt Ulliri nga ECOLATIER pastron në mënyrë efektive lëkurën dhe i jep kujdes intensiv.

Përbërja i grimcave të kripës siguron mikromasazh, heqje të butë të qelizave të vdekura të lëkurës, aktivizim të qarkullimit të gjakut dhe i jep frymëmarrje qelizore të lëkurës.

Vajrat e vlefshëm në përbërje depërtojnë thellë në qelizat e lëkurës, duke siguruar ushqim dhe restaurim intensiv, duke e bërë atë të freskët dhe të rinuar.

Përbërësit organikë: Vaji i Ullirit është një produkt premium i cili a një përbërje të ekuilibruar, përmban minerale, vitamina dhe acide yndyrore të ngopura, të cilat janë të shkëlqyera në luftën kundër plakjes. Ekstraktet e vajit të ullirit ushqejnë lëkurën dhe flokët me lëndë ushqyese në një formë të disponueshme. Mban tonin dhe rininë e lëkurës së fytyrës dhe trupit.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 300g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni skrabin në lëkurën e lagur të trupit përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Maris Sal (Sea Salt), Vegetable Glycerin (Vegetable), Organic Olea Europaea (Olive) Fruit Oil (Organic Olive Oil), Cocamidopropyl Betaine, Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Parfum, Propanediol, Aqua, Organic Leaf Olea Europaea Extract (Organic Olive leaf extract), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Hexyl Cinnamal, Linalool

SKU: 39778792 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close