Skrab Per Trupin Dhe Fytyren Me Kafe Origjinale

1,456 Lekë

Skrab Per Trupin Dhe Fytyren Me Kafe Origjinale G-C

PËRSHKRIMI

Skrabi me kafe origjinale siguron kujdes shtesë, shpejt dhe efektivisht pastron dhe rigjeneron lëkurën, rrit elasticitetin, ndihmon në përmirësimin e gjendjes së përgjithshme të lëkurës, zvogëlon skuqjet dhe strijat. Aktivizon procesin e djegies së depozitave të yndyrës, gjë që kontribuon në humbjen e peshës.

Skrabi rinovon dhe rafinon lëkurën, rrit efektin e kozmetikës dhe procedurave të tjera.

 Tonifikon dhe hidraton në mënyrë aktive lëkurën
 Zgjon dhe përmirëson humorin
 Rrit elasticitetin dhe qëndrueshmërinë
 Ka efekt anti-celulit
 I jep lëkurës një ton luksoz
 Redukton ndryshimet e lëkurës të lidhura me moshën

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 40g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Për trupin: Masazhoni skrabin në lëkurën e lagur, më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Për fytyrën: Aplikojeni skrabin në lëkurën e lagur me lëvizje të buta masazhi, duke shmangur zonën e syve. Masazhojeni për disa minuta ose lëreni për 5 minuta si maskë, më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Mos e përdorni në lëkurë të dëmtuar ose të irrituar.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Coffea (Coffee) Seed Powder (Ground coffee), Maris salt (Sea salt), Saccharum officinarum (Brown Sugar) (Cane sugar), Argania Spinosa (Argan) Oil (Argan oil), Prunus Persica (Peach) Oil (Peach oil) , Coffea (Coffee) Seed Oil (Green Coffee Oil), Vitamin E (Vitamin E), Retinyl Palmitate (Vitamin A) (Vitamin A)

SHOPPING CART

close