fbpx

Sistem filtrimi uji, Brita, 600 Lt, 1.6 lt/min 802670

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,990 Lekë

Sistem filtrimi uji, Brita, 600 Lt, 1.6 lt/min 802670

PERSHKRIMI:

Sistemi i filtrimit Brita me dizajn kompakt dhe premium i cili vendoset në rubinetin e kuzhinës për të shijuar ujin e filtruar në çdo kohë. Ka një kapacitet prej 600 litrash (3 muaj) dhe një instalim të lehtë pa mjete. Ai gjithashtu ka 3 mënyra të rrjedhës së ujit nga të cilat mund të zgjidhni: ujë të filtruar, ujë të pa filtruar dhe ujë të dushit të pa filtruar.

  • Tipi : Sistem filtrimi uji
  • Kapaciteti : 600 Lt

SHOPPING CART

close