Sifon bideje CR Royal S1x1/4″-0370OT25K7 20922

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,150 Lekë

Sifon bideje CR Royal S1x1/4″-0370OT25K7 20922

PERSHKRIMI:

Sifoni i bidesë është elementi kryesor i cili realizon shkarkimin e ujërave. Materiali përbërës i sifonit është bronz i cili ka qëndrueshmëri të lartë dhe është rezistent ndaj ndryshkjes. Përmasa e lidhjes me piletën është 1-1/4” me një diametër shkarkimi 26 mm. Sifoni BONOMINI ka një sistem instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht.

 • Lloji artikullit : Sifon bideje
 • Marka : Bonomini
 • Materiali : Bronz+Plastikë (ABS)
 • Niveli shkelqimit : I kromuar
 • Lidhja me piletën : 1-1/4”
 • Shkarkimi : N-26mm
 • Gjatesia (cm) : 25
 • Numri i Modelit : 0370OT25K7
cr royal s bidet siphon 1x14 0370ot25k7

SHOPPING CART

close