Shkume Pastruese E Thelle Per Lekure Te Kombinuar Dhe Te Yndyrshme

2,408 Lekë

Shkume Pastruese E Thelle Per Lekure Te Kombinuar Dhe Te Yndyrshme G-C

PËRSHKRIMI

Shkuma përmban ujë deti, i cili parandalon humbjen e lagështirës dhe ka veti anti-inflamatore.

Cilësia tepër e lartë dhe përbërja e pasur do të ndihmojnë në pastrimin e butë dhe efektiv të lëkurës problematike.

Shkuma ka një efekt anti-inflamator, qetësues, përmirëson elasticitetin, ngushton poret dhe përmirëson gjendjen e përgjithshme dhe pamjen e lëkurës.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 150ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni një sasi të vogël të shkumës në lëkurën e lagur përreth 3 deri në 6 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT
Aqua, Sea Water, Organic Iris extract, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Lauryl Sarcosinate, Maltooligosyl Glucoside / Hydrogenated Starch Hydrolysate, Panthenol (Panthenol), Punica Granatum seed Oil (oil) Lavandula essential Oil, Hydrolyzed Wheat Protein, Perfume, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol

SHOPPING CART

close