Shampo Ushqyese Dhe Regjeneruese Per Floke Me Arre Kokosi

Krahasoni

2,156 Lekë

Shampo Ushqyese Dhe Rigjeneruese Per Floke Me Arre Kokosi G-C

PËRSHKRIMI

Shampo organike me Arrë Kokosi pastron butësisht flokët, nuk dëmton barrierën mbrojtëse natyrore të kokës dhe flokëve.

Përbërësit Organikë: Vaji i Kokosit është i pasur me acide yndyrore të ngopura, vitamina B dhe minerale. Forcon funksionin pengues të lëkurës, parandalon dehidratimin, hidraton në mënyrë efektive flokët, rikthen skajet e ndara dhe i mbron flokët nga ndikimet negative mjedisore.

Si rezultat i përdorimit të shampos me vaj kokosi lëkura bëhet më e butë, e lëmuar dhe me një shkëlqim natyral.

Përbërësit Aktivë: Ekstrakti i Mangos hidraton në mënyrë aktive flokët dhe kokën, rrit prodhimin e kolagjenit dhe elastinës.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël shampoje në flokë të lagur duke e masazhuar përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsëriteni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Organic Cocos Nucifera (Coconut) Liquid Endosperm (Organic Coconut Water), Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract (Mango Extract), Sodium Coco-Sulfate, Vegetable Glycerin (Vegetable), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Lauryl Glucoside, Panthenol (Panthenol), Sodium Chloride, Organic Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Organic Coconut Oil), Hydroxypropyl Guar, Niacinamide (Vitamin B3), Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Alcohol , Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Limonene, Coumarin, Citronellol, Citral

SHOPPING CART

close