Shampo-Skrab Per Pastrim Te Thelle Dhe Rritjen E Flokeve

1,792 Lekë

Shampo-Skrab Per Pastrim Te Thelle Dhe Rritjen E Flokeve G-C

PËRSHKRIMI

Shampo-skrabi përmban më shumë se 50% kripë natyrore të detit, xhinxheri dhe ekstrakt algash – skrabi është një qasje moderne për kujdesin e flokëve.

Formula e pasur me përbërës aktivë natyralë jo vetëm që pastron në mënyrë efektive lëkurën e kokës, por gjithashtu mbush rrënjët e flokëve me vitalitet për rritje aktive.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 330g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të shampo-skrabit në flokë, masazhojeni nga 5-deri minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, këshillohet përdorimi 3 herë në 10 dit.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Sea Salt, Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract (Ginseng Extract), Sargassum Pallidum Extract (Brown Sargassum Extract), Laminaria Japonica Extract (Japanese Kelp Extract), Fucus Vesiculosus (Fucus) Extract (Fucus Extract) Digitata (Laminaria) Extract (Kelp Extract), Cocamidopropyl Betaine (from Coconut Oil), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoyl Isethionate, Sorbitol, Aqua, Cetrimonium Chloride, Silicone Quaternium-18, Trideceth-6, Trideceth-12, PEG-7 Cocoate, PEG-200 Glyceryl Palmate, Propylene Glycol, Butylene Glycol, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Apigenin, Oleanolic Acid, Biotinoyl Tripeptide-1, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Perfume, CI 77510

SHOPPING CART

close