Shampo Rinovuese Per Floket E Demtuar Dhe Te Ngjyrosur Me Borronice

Krahasoni

2,352 Lekë

Shampo Rinovuese Per Floket E Demtuar Dhe Te Ngjyrosur Me Borronice G-C

PËRSHKRIMI

Vaji organik i farës së Boronicës i jep flokëve butësi, shkëlqim, hidratim dhe elasticitet.

Vaji i arganit mbron flokët nga faktorët negativë, hidraton dhe ushqen intensivisht flokët, rikthen strukturën e tyre, duke i bërë flokët më të fortë, me shkëlqim dhe të menaxhueshëm.

Ekstrakti Acai Berry është i ngarkuar me antioksidantë, aminoacide, vitaminë C dhe minerale të cilat i bëjnë flokët të lëmuar dhe të menaxhueshëm.

Shampoja riparon në mënyrë efektive flokët e dëmtuar, ushqen, forcon dhe i mbron ato nga faktorët e dëmshëm, siç janë tharja e flokëve dhe rrezet e diellit.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të shampos në flokë, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsërisni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Hamamelis Virginiana Leaf floral water (infusion of Hamamelis leaves), Cocamidopropyl Betaine (from coconut oil), Lauryl Glucoside, Coco Glucoside, Organic Prunus Amygdalus Oil (Organic Almond Oil), Sodium laureth-5boxylate, Simmondsia Chinensis Seoba Oil ), Glycereth-2 Cocoate (from Palm Oil), Glycerin, Euterpe Oleracea Extract (Acai Berry Extract), Vaccinium Macrocarpon Seed Oil (Cranberry Seed Oil), Argan Oil, Perfume, Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid , Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol, CI75810

SHOPPING CART

close