Shampo Rikuperuese E Shpejte Per Floke Te Lyer Dhe Te Demtuar

1,820 Lekë

Shampo Rikuperuese E Shpejte Per Floke Te Lyer Dhe Te Demtuar G-C

PËRSHKRIMI

Shampo e bazuar në ekstrakt mallow, vaj babassu dhe proteina bimore do t’ju ndihmojnë t’i ktheni shpejt dhe në mënyrë efektive flokët tuaj në një pamje të shëndetshme.

Kjo shampo e veçantë me përbërës aktiv rikthen dhe forcon strukturën e flokëve përgjatë gjithë gjatësisë, duke eleminuar dhe parandaluar brishtësinë dhe këputjes së tyre.

Për një efekt më të theksuar, ne rekomandojmë përdorimin e shampos së bashku me balsamin e flokëve.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 220ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël shampoje në flokë të lagur duke e masazhuar përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsëriteni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm

PËRBËRSIT

Aqua, Malva Sylvestris (Mallow) Flower Extract (Mallow Extract), Cocamidopropyl Betaine (from Coconut Oil), Vegetable Glycerin (from Vegetable Oils), Sodium Cocoyl Isethionate, Babassu Oil Glycereth-8 Esters (Babassu Oil), Betaine (from Sugar Juice) Beet), Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Rye Protein, Hydrolyzed Oats Protein, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Styrene / Acrylates Copolymer, Coco- Glucoside, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, Dipropylene Glycol, Polysilicone-29, Perfume, CI 75300, CI 75470, CI 77891

SHOPPING CART

close