Shampo-Balsam 2 Ne 1 Rigjallerues I Thelle Per Floket Me Argana

2,548 Lekë

Shampo-Balsam 2 Ne 1 Rigjallerues I Thelle Per Floket Me Argana G-C

PËRSHKRIMI

Shampo-balsam Organik me Argana 2 në 1 nga ECOLATIER pastron butësisht flokët dhe lëkurën e kokës, ruan barrierën mbrojtëse natyrore, u siguron flokëve kujdes të butë dhe krehje të lehtë.
Përbërësit Organikë: Vaji Organik i Arganit për shkak të përmbajtjes së lartë të acideve yndyrore të pangopura, vitaminës E, rikthen intensivisht flokët e dobësuar dhe të thatë.

Ndihmon në rikthimin e forcës së tyre natyrore, zvogëlimin e brishtësisë dhe shtimin e shkëlqimit.

Përmirëson gjendjen e kokës.

Hidraton në mënyrë perfekte, eliminon thatësinë dhe acarimin në skalp.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 350ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të shampos në flokë, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsërisni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract (Grape Extract), Cocamidopropyl Betaine, Vegetable Glycerin (Vegetable Origin), Sodium Coco-Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Chloride, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Par Hydroxypropyl Organic Argonia Spinosa (Argan) Seed Oil (Organic Argan Oil), Niacinamide (Vitamin B3), Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Coco-Glucoside, Styrene / Acrylates Copolymer, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

SHOPPING CART

close