Set mekanizëm kasete vertikal 3/8, shkarkim universal 220633

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

2,072 Lekë

Set mekanizëm kasete vertikal 3/8, shkarkim universal 220633

PERSHKRIMI:

Mekanizmi i kasetës realizon sistemin e plotë të qarkullimit të ujit në kasetë. Furnizimi me ujë realizohet vetrtikalisht me diametër 3/8”. Ky mekanizëm përmban dhe butonin e shkarkimit universal. Mekanizmi i kasetës siguron fleksibilitet dhe lehtësi në montim.

  • Materiali : Plastik

SHOPPING CART

close