Serum Per Eleminimin E Menjehershem Te Rrudhave Poshte Syve

Krahasoni

3,192 Lekë

Serum Per Eleminimin E Menjehershem Te Rrudhave Poshte Syve G-C

PËRSHKRIMI

Një serum i lehtë dhe i butë për sytë hidraton dhe zbut linjat e imta dhe rrudhat. Infuzion i irisit organik ka veti antioksiduese dhe lehtëson pigmentimin. Vaji organik i bajames ushqen dhe zbut thellësisht lëkurën, duke e lënë atë të butë dhe me shkëlqim. Ekstrakti i havjarit të zi ngushton poret dhe tonifikon. Acidi hialuronik është përbërësi më efektiv hidratues dhe ruan lagështinë në shtresat e lëkurës për një kohë të gjatë.

SASIA: 30ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël serumi në lëkurën rreth syve derisa të përthithet plotësisht nga lëkura. Nuk kërkon shpëlarje.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Organic Iris Sibrica floral water, Organic Prunus amygdalus Oil (Organic Almond Oil), Olus oil (Shea Butter), Glycerin, Hyaluronic Acid, Caviar Extract (Black Caviar Extract), Hydroxyethyl acrylate (and) Sodium Acryloyl Dimethyl Taurate Copolymer, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol

SHOPPING CART

close