fbpx

Sere lulesh dhe bimesh, 180x142x93 cm 32967

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,500 Lekë

Sere lulesh dhe bimesh, 180x142x93 cm 32967

PERSHKRIMI:

Për të mbrojtur frutat dhe perimet tuaja nga të ftohtit dhe për të inkurajuar rritjen e tyre, përdorni këtë mini serë, e cila është shumë e lehtë për t’u instaluar dhe shpërbërë. Kjo sere ka nje porte te vogel prej materiali sintetik.

  • Përmasa : 180x142x93 cm
SKU: 73456825 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close