Sapun Organik Duarsh Rinues Dhe Zbutes Me Trendafil Te Eger

2,884 Lekë

Sapun Organik Duarsh Rinues Dhe Zbutes Me Trendafil Te Eger G-C

PËRSHKRIMI

Sapun duaresh me Trëndafil të egër organik nga ECOLATIER përbërësit pastrojnë butësisht lëkurën dhe e tonifikojnë atë.

Përbërësit organikë: Ekstrakti Organik i Trëndafilit të egër përmban më shumë se 300 përbërës aktivë, që mbështesin metabolizmin natyror të qelizave të lëkurës dhe ndihmon në ringjalljen e lëkurës së thatë dhe të rrudhur.

Përbërësit aktivë: Vitamina B ushqen dhe ndihmon në zbutjen e lëkurës së thatë dhe të ashpër. Vitamina C mbron lëkurën nga rrezet e diellit ultraviolet, dehidratimi dhe dëmet e ndotjes.

Ajo forcon lëkurën tuaj duke stimuluar prodhimin e kolagjenit duke bërë atë më elastike dhe të butë.

SASIA: 460ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni në lëkurën e lagur të duarëve shkumojeni dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Organic Rose Centifolia (Cabbage Rose) Flower Extract; Vegetable Glycerin, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Chloride, Parfum, Niacinamide, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCl, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Geraniol.

SKU: 21449161 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close