Salishent, 16×7.5×67 cm, ABS 222962

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,650 Lekë

Salishent, 16×7.5×67 cm, ABS 222962

PERSHKRIMI:

Salishent, me rrëshqitje ofron pozicionimin perfekt të kokës së dushit në çdo lartësi përgjatë shufrës. Ky set përfshin shufrën dhe mbajtësen e sapunit. Të gjithë komponentët janë të paketuar për një montim shumë të thjeshtë dhe të shpejtë nga kushdo. Gjallëroni tualetin tuaj me një produkt cilësor dhe plot stil.

  • Gjatësia : 16 cm
  • Gjerësia (cm) : 7.5 cm
  • Lartësia (cm) : 67 cm

SKU: 45275533 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close