Rubinetë, Vaske, ROOS, zink 221727

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

4,200 Lekë

Rubinetë, Vaske, ROOS, zink 221727

PERSHKRIMI:

Rubineti I vaskes ‘’Roos’’ është projektuar për të ofruar cilësi të lartë në një çmim të mirë. Karakteristikat e dizajnit dhe linjat elegante kombinohen me një gamë të gjerë dekoresh tualeti.Ky rubinet vaske prej zinku garanton qëndrueshmeri afatgjatë. Doreza teke siguron kontrollin e lehtë të temperaturës së ujit dhe presionit. Rubineti I bidesë ‘’Roos’’ siguron fleksibilitet dhe lehtësi montimi.

 • Mënyra e montimit : Montim në mur
 • Materiali : Zink
 • Ngjyra : E kromuar
 • Lidhja me rrjetin : 1/2 “
 • Përfshihet koka e dushit : Po
 • Përfshihet tubi i dushit : Po
 • Gjatësia e tubit të dushit : 150 cm

SHOPPING CART

close