Rubinetë, Lavapjate, Rubinetterie Mariani, Avenue, bronzi, e zezë 224667

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

26,586 Lekë

Rubinetë, Lavapjate, Rubinetterie Mariani, Avenue, bronzi, e zezë 224667

PERSHKRIMI:

Shtojini elegancë kuzhines tuaj me rubinetin Avenue! Rubineti i lavapjates Avenue u dizenjua duke përdorur kombinimin e formave të te drejta dhe të drejta në një trup solid 100% bronz. Kombinimi i formave të këtij rubineti dhe trendi me i ri i rubinetave ngjyrë te zezë krijon një stil të veçantë për çdo kuzhine. Blerja e rubinetit Avenue është një vlerë e shtuar në ambientet tuaja.

  • Mënyra e montimit : Montim ne lavapjate
  • Materiali : Bronzi
  • Ngjyra : E zezë
  • Lidhja me rrjetin : 1/2″
  • Gjatësia e tubit fleksibël : 41 cm

SHOPPING CART

close