Rubinetë, Lavamani, Rubinetterie Mariani, Essenza, bronzi 220744

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,290 Lekë

Rubinetë, Lavamani, Rubinetterie Mariani, Essenza, bronzi 220744

PERSHKRIMI:

Madhështia e linjës në sajë të trupit që është projektuar e lartë për të siguruar një hapësirë të gjerë që i jep rehati të madhe dhe komoditet në përdorim. Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes. Ideale për një mjedis banjo modern. Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një gamë të çmimeve konkurruese falë teknikave të reja të prodhimit. Katrixhi i pajisur me disqe qeramike: Ø35 mm.

 • Mënyra e montimit : Montim në lavaman
 • Materiali : Bronzi
 • Ngjyra : E kromuar
 • Përfshihet pileta : Po
 • Lidhja me rrjetin : 1/2 “
 • Gjatësia e tubit : 41 cm

Rubinete 3 1 Rubinete 4 1

SHOPPING CART

close