Rubinetë, Lavamani, ROOS, Zink 221725

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,490 Lekë

Rubinetë, Lavamani, ROOS, Zink 221725

PERSHKRIMI:

Rubineti I lavamanit ‘’Roos’’ është projektuar për të ofruar cilësi të lartë në një çmim të mirë. Karakteristikat e dizajnit dhe linjat elegante kombinohen me një gamë të gjerë dekoresh tualeti.Ky rubinet lavamani prej Zink garanton qëndrueshmeri afatgjatë. Doreza teke siguron kontrollin e lehtë të temperaturës së ujit dhe presionit. Rubineti I bidesë ‘’Roos’’ siguron fleksibilitet dhe lehtësi montimi.

 • Mënyra e montimit : Montim në Lavaman
 • Materiali : Zink
 • Ngjyra : E kromuar
 • Përfshihet pileta : Po
 • Lidhja me rrjetin : 1/2 “
 • Gjatësia e tubit : 41 cm

Rubinete 14 2 Rubinete 15 2 Rubinete 13 1

SHOPPING CART

close