Rubinetë, Dushi, Krihler, bronzi 21250

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,590 Lekë

Rubinetë, Dushi, Krihler, bronzi 21250

PERSHKRIMI:

Rubineti i dushit KRIHLER ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky rubinet dushi përbëhet nga një konstruksion bronzi i cili garanton qëndrueshmeri afatgjatë. Doreza teke mundëson kontrollin e lehtë të temperaturës së ujit dhe presionit për një eksperiencë dushi optimale. Rubineti i dushit KRIHLER siguron fleksibilitet dhe lehtësi montimi.

 • Mënyra e montimit : Montim në mur
 • Materiali : Bronz
 • Ngjyra : E kromuar
 • Lidhja me rrjetin : 1/2 “
 • Përfshihet koka e dushit : Jo
 • Përfshihet tubi i dushit : Jo
 • Gjatësia e tubit të dushit : 150 cm

Rubinete 7

SHOPPING CART

close