Rubinetë, Dushi, Krihler, bronzi 21247

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,606 Lekë

Rubinetë, Dushi, Krihler, bronzi 21247

PERSHKRIMI:

Rubineti I dushit ‘’Krihler’’ ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky rubinet dushi përbëhet nga një konstruksion bronzi i cili garanton qëndrueshmeri afatgjatë. Doreza teke mundëson kontrollin e lehtë të temperaturës së ujit dhe presionit për një eksperiencë dushi optimale. Rubineti I dushit ‘’Krihler’’ siguron fleksibilitet dhe lehtësi montimi

 • Mënyra e montimit : Montim në mur
 • Materiali : Bronz
 • Ngjyra : E kromuar
 • Lidhja me rrjetin : 1/2 “
 • Përfshihet koka e dushit : Po
 • Përfshihet tubi i dushit : Po
 • Gjatësia e tubit të dushit : 150 cm

SKU: 77748998 Category: Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close