Rubinetë, Bideje, Dost, bronzi 221252

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,370 Lekë

Rubinetë, Bideje, Dost, bronzi 221252

PERSHKRIMI:

Rubineti I bidesë është projektuar për të ofruar cilësi të lartë në një çmim të mirë. Karakteristikat e dizajnit dhe linjat elegante kombinohen me një gamë të gjerë dekoresh tualeti. Ky rubinet bideje prej bronzi garanton qëndrueshmeri afatgjatë. Doreza teke siguron kontrollin e lehtë të temperaturës së ujit dhe presionit. Rubineti I bidesë siguron fleksibilitet dhe lehtësi montimi

 • Mënyra e montimit : Montim në Bide
 • Materiali : Bronzi
 • Ngjyra : E kromuar
 • Përfshihet pileta : Po
 • Lidhja me rrjetin : 1/2 “
 • Gjatësia e tubit : 41 cm

SHOPPING CART

close