fbpx

Rrugice WC, Përmasa: 60x100cm, Ngjyra:Kafe, Materiali:Pambuk 14702

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,499 Lekë

Rrugice WC, Përmasa: 60x100cm, Ngjyra:Kafe, Materiali:Pambuk 14702

PERSHKRIMI:

Rrugica e plotë pambukut është natyrale dhe shume e butë në të prekur, bejeni banjen tuaj me te kendeshme duke porositur një apo disa sot. Mund te lahet me makine larese te ciklit të ngrohtë, delikate.Kombinimi floreal Bezhë-kafe është e kombinueshme me cdo dekor.

 • Gjerësia : 60cm
 • Gjatësia : 100cm
 • Lartësia : 15mm
 • Ngjyra : Kremi
 • Materiali : Pambuk
 • Pesha : 1.4kg m²
 • Stili I produktit : Moderne
 • Modeli i Tapetit : Dizenjo
 • Lloji i siperfaqes : Drejte
 • Njesia : Copë
 • Materiali i bazës : Pambuku
 • Lloji artikullit : Punuar me makine
 • Perdorimi : Ambjent I brendshem
 • Rezistent nga uji : PO
SKU: 52189942 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close