Rrugicë tualeti, pambuk, krem, 40×60 cm 774901

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

1,050 Lekë

Rrugicë tualeti, pambuk, krem, 40×60 cm 774901

PERSHKRIMI:

Rrugica e tualetit është e prodhur me një pambuk të cilësisë së lartë i cili ju siguron një përdorim për një kohë të gjatë. Materiali i saj prej 100% pambuk e bën këtë rrugicë të jetë higjenike dhe mjaft e butë.

  • Materiali : Pambuk
  • Ngjyra : Krem
  • Gjatësia : 60 cm
  • Gjerësia : 40 cm
SKU: 24688845 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close