fbpx

Rrugice ESPRIT, mikrofiber, gri, 45x75cm 777917

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

899 Lekë

Rrugice ESPRIT, mikrofiber, gri, 45x75cm 777917

PERSHKRIMI:

Rrugica ESPRIT, e plotë mikrofiber shume e butë në të prekur konturon tualetin dhe relakson kembet tuaja, me ngjyre te bardhë e nje stampim te vecante kombinon lehtesisht me te gjitha mobiljet dhe aksesoret e banjos suaj. Kjo rrugicë tualeti do të ishte një zgjedhje perfekte për të hijeshuar tualetin tuaj etj.

 • Ngjyra : Gri
 • Materiali : Poliester
 • Gjerësia : 45
 • Gjatësia : 75
 • Lahet në lavatriçe : Sipas instruksioneve
 • Lloji : Pa shtresë të poshtme
SKU: 41871898 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close