Raft tualeti me dy mbajtëse, metalik 222973

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Raft tualeti me dy mbajtëse, metalik 222973

PERSHKRIMI:

Rafti i tualetit është një aksesor ideal për mbajtjen e sfungjerit, shampove ose sende të tjera të përshtatshme për tualet. Me dizajnin klasik dhe kromimin e shndrritshëm, ky raft do të dhurojë stil në tualetin tuaj. Rafti i tualetit me një mbajtëse ju dhuron hapësirë të bollshme për organizimin e produkteve të përdorimit të përditshëm. Ky raft mund të montohet në çdo pjesë të murit që ju preferoni dhe është lehtësisht i kombinueshëm me çdo dekor tualeti.

  • Materiali : metalik
Raft tualeti me dy mbajtese metalik 222973

SHOPPING CART

close