Raft shumfunksional metalik 33x28xH23 cm 220788

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,050 Lekë

Raft shumfunksional metalik 33x28xH23 cm 220788

PERSHKRIMI:

Nje aksesore qe sherben qe te ruani, magazinoni gjera te ndryshme si ne dhomen tuaj apo ne tualetin tuaj. Gjithashtu eshte e pajisur me dy doreza qe sherben si per kapjen/zhvendosjen e saj si dhe per t’u montuar/fiksuar ne ambjentin qe ju deshironi.
  • Gjerësia (cm) : 33
  • Thellësia(cm) : 28
  • Lartësia (cm) : 23
  • Materiali : Metal
SKU: 38522176 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close