Raft shumefunskional, 32x32x110 cm, material bambu dhe MDF 221779

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

6,650 Lekë

Raft shumefunskional, 32x32x110 cm, material bambu dhe MDF 221779

PERSHKRIMI:

Raft shumefunskional, 32x32x110 cm, material bambu dhe MDF është një aksesor ideal për mbajtjen e sfungjerit, shampove ose sende të tjera të përshtatshme për tualet. Me dizajnin klasik, ky raft do të dhurojë stil në tualetin tuaj. Raft shumefunskional ju dhuron hapësire të bollshme për organizimin e produkteve të përdorimit të përditshëm. Ky raft mund te vendoset në cdo pjesë të murit që ju preferoni dhe është lehtësisht I kombinueshëm me çdo dekor tualeti.

 • Gjatësia : 32 cm
 • Gjerësia (cm) : 32 cm
 • Lartësia (cm) : 110 cm
 • Materiali : Bambu
 • Numri i sergjeneve : 4 sergjene
 • Nevoitet montim : po
SKU: 23422674 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close