Raft shumëfunksional, Bambu, 38x30x H110 cm 224480

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,826 Lekë

Raft shumëfunksional, Bambu, 38x30x H110 cm 224480

PERSHKRIMI:

Raft shumefunksional, 38x30x H110 cm, material bambu është një aksesor ideal për mbajtjen e sfungjerit, shampove ose sende të tjera të përshtatshme për tualet. Me dizajnin klasik, ky raft do të dhurojë stil në tualetin tuaj. Raft shumefunksional ju dhuron hapësire të bollshme për organizimin e produkteve të përdorimit të përditshëm. Ky raft mund te vendoset në cdo pjesë të murit që ju preferoni dhe është lehtësisht I kombinueshëm me çdo dekor tualeti.

 • Materiali : Bambu
 • Numri i sergjenëve : Katër
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 38 cm
 • Thellësia : 30 cm
 • Lartësia : 110 cm
SKU: 51432995 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close