Raft dhe kosh rrobash, bambu, zezë/natyrale, 38x32xH89.5 cm 224485

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,230 Lekë

Raft dhe kosh rrobash, bambu, zezë/natyrale, 38x32xH89.5 cm 224485

PERSHKRIMI:

Raft dhe kosh rrobash, 38x32xH89.5 cm, material bambu është një aksesor ideal për mbajtjen e shampove ose sende të tjera të përshtatshme për tualet. Me dizajnin klasik, ky raft do të dhurojë stil në tualetin tuaj. Rafti dhe koshi i rrobave ju dhuron hapësire të bollshme për organizimin e produkteve të përdorimit të përditshëm.

  • Materiali : Bambu
  • Gjerësia : 38 cm
  • Thellësia : 32 cm
  • Lartësia : 89.5 cm
SKU: 16288565 Category: Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close